NAŠE REFERENCIE

 Vždy, keď potrebujem pomoc, obrátim sa na svojho „rodinného“ právnika. Odpoveď vždy prišla rýchlo. Keď si predstavím, že u advokáta som zaplatila len za prvé stretnutie nemálo peňazí a riešenie som ešte nemala, som rada, že existuje aj takáto služba a konečne funguje aj online.

Veronika

Služba Tvoj právnik na 12 mesiacov

Potreboval som poradiť ohľadne predaja bytu, ktorý vlastnil aj maloletý. Kde iní advokáti, ktorých som oslovil, nevedeli nájsť vhodné riešenie pre mňa, tvoj právnik mi pomohol nájsť riešenie. Naozaj ďakujem.

Peter

Služba Tvoj právnik na 12 mesiacov

Mal som viaceré dlhy. Nevedel som, či ísť do osobného bankrotu. Nepoznal som priebeh a bál som sa, že prídem o strechu nad hlavou. Využil som službu tvoj správca. Neľutujem. Veľmi odborné usmernenie. Ďakujem.

Jaroslav

Služba Tvoj správca (oddlženie)

 Využila som službu realitného mediátora, nakoľko brať hypotekárny úver znamená záväzok na 30 rokov. Nevyznala som sa vo všetkých zmluvách, ktoré som mala podpisovať. Môj mediátor nielenže odpovedal na všetky moje otázky, ale poradil mi aké platobné podmienky by bolo vhodné upraviť v kúpnej zmluve. Veľmi oceňujem spôsob a úroveň komunikácie. Veľká spokojnosť.

Jana

Služba Realitný mediátor (kupujúci)

Náš podnik sa dostal do finančných problémov. Nevedeli sme aké máme možnosti. Potrebovali sme finančný plán, usmerniť v našom ďalšom fungovaní. Mysleli sme si, že podnik skončí v konkurze. Využili sme odbornú pomoc správcu a náš podnik funguje ďalej.

Terézia

Služba Tvoj správca (reštrukturalizácia)

 Zamestnávateľ sa rozhodol rozviazať so mnou pracovný pomer. Potreboval som okamžite poradiť.  Vysvetlil som situáciu a požiadal som urýchlene o radu. Hneď mi poradili. Veľmi si cením takýto ľudský prístup.

Erik

Služba Tvoj právnik na 3 mesiace

S priateľom sme kupovali byt. Vyhliadli sme si jeden, ktorý bol podľa našich predstáv. Samozrejme, že predávajúci predával byt cez realitnú kanceláriu, ku ktorej sa radšej nebudem vyjadrovať. Des a hrôza a pritom provízia bola 2000,- EUR, ktorú akože mal platiť predávajúci, ale samozrejme, že o túto províziu sa navýšila kúpna cena. Samozrejme, že predaj bytu sa nakoniec neuskutočnil. Na stránke je naozaj veľa služieb. Nás zaujal realitný mediátor a hlavne suma 250,- EUR. Našli sme ďalší byt a navrhli sme predávajúcemu túto službu. 250,- EUR oproti sume 2000,- EUR a nikto nebol sklamaný. Je možno trocha neobvyklé komunikovať elektronicky alebo telefonicky, ale aspoň z mojej skúsenosti mám pocit, že som pracovala naozaj s profesionálmi.

Julka

Služba Realitný mediátor (predávajúci + kupujúci)

Kupovala som byt a chcela som upraviť viaceré podmienky do rezervačnej zmluvy, ktoré štandardne v zmluvách nie sú.  Musím povedať, že službe Realitný mediátor som najprv nedôverovala, keďže komunikácia prebiehala elektronicky. Bola som milo prekvapená, pretože každá moja otázka bola zodpovedaná a to čo som chcela dať do zmluvy, v zmluve aj bolo. Oceňujem aj trpezlivosť, pretože niekedy moje podmienky nechcela akceptovať protistrana, a teda proces kúpy bytu bol v mojom prípade zdĺhavejší,  čo sa na uvedenej cene na stránke nijako neodzrkadlilo.

Lenka

Služba Realitný mediátor (kupujúci)

 Hľadal som spoľahlivú spoločnosť na vykonávanie auditov. Cenovo prijateľnú a aj odbornú. Som rád, že prostredníctvom jednej webovej stránky si človek môže vybrať z rôznych služieb. Akékoľvek otázky, ktoré som mal, boli zodpovedané odbornou osobou. Vybral som si službu, ktorú som hľadal a som veľmi spokojný.

Jozef

Služba (Tvoj audítor)

V našej rodine prebiehalo dedičské konanie.  Potrebovala som sa poradiť, pretože nie vždy vzťahy v rodine sú dobré. Ťažko je hľadať na internete informácie a ani neviete, či sú pravdivé. V prvom rade chcem oceniť ľudský prístup advokáta a v druhom rade rady, ktoré som zúžitkovala a ktoré mi veľmi pomohli. Oceňujem aj telefonické konzultácie. Budem určite odporúčať.

Zuzana

Služba Tvoj právnik na 12 mesiacov

Mám pocit, že konečne sa našiel niekto, kto chce pomôcť ľuďom. Keď som videl sumu 33 EUR za 3 mesiace, tak som si povedal, že to je žart.  Keďže som mal nejaké problémy, skúsil som službu Tvoj právnik na 3 mesiace, a naozaj, to čom je uvedené na stránke, aj platilo. Oceňujem aj to, že teraz sa dá platiť aj cez platobnú bránu, čo predtým nebolo.

Oliver

Služba Tvoj právnik na 3 mesiace

Super nápad – hľadanie majetku po celom SR.  Je to na nervy hľadať cez web. A cena? Maximálna spokojnosť.  Nepochybujem, že sa na stránku vrátim opäť.

Matej

Služba Tvoj Detektív (Preverenie majetku fyzickej osoby)

Ako začínajúci podnikateľ som využil službu – Preverenie obchodného partnera, pričom dohoda bola, že dostanem report do 2 dní po zaplatení. Bohužiaľ nastalo malé omeškanie, čo možno nastalo aj tým, že je o službu záujem, lebo ako nápad to môže ľudí zaujať. Čo ma však potešilo, že za “čakanie” nebolo len slušné ospravedlnenie, ale aj bonus – preverenie majetku obchodného partnera, ak budem mať opäť záujem, s veľmi solídnou zľavou. Vzhľadom na slovenské pomery, takéto profesionálne správanie rozhodne poteší!

Jozef

Služba Tvoj detektív (Preverenie obchodného partnera)

Sme malá rodinka a máme dosť problémov. Vzhľadom na náš rozpočet, nebolo možné nájsť advokáta. Právnik pre rodinu = kopec možností a za cenu, ktorá bola pre nás zvládnuteľná. Aj ľudia z tohto projektu pochopili našu situáciu a dohodli sme sa na právnom zastúpení za dobrú cenu.  Srdečná vďaka.

Kristína

Služba Právnik pre rodinu

Super stránka, prehľadná, rýchlo načítava. Určite v budúcnosti využijem.

Anonym